Kilka słów

Witajcie na moim blogu!

Mam na imię Kamil i będę zamieszczał tutaj swoje… jak to nazwać, może nie wiersze ale jakieś takie właśnie „wierszosklejki”. Nie mam dużego doświadczenia w pisaniu i nie założyłem bloga w celu pokazania swoich umiejętności czy pochwalenia się nimi, ale z takiej typowo wewnętrznej potrzeby uporządkowania moich „tekstów” oraz możliwości zbioru ich w jednym miejscu. Uważam, że obecna technika jest ku temu bardzo pomocna i szkoda byłoby nie skorzystać.

Mam nadzieję, że osoby, które przypadkowo trafią na mój blog, z miłą chęcią spędzą tutaj chwilę z moimi wierszosklejkami i herbatką… Zapraszam również do komentowania i wyrażenia swojej opinii o moich „wierszosklejkach”.

Pozdrawiam kamil12370

Wszystkie prawa do tekstów zabronione (all rights reserved). Kopiowanie bez mojej zgody zakazane. 

Reklamy

7 uwag do wpisu “Kilka słów

  1. Chyba się zniechęciłeś, szkoda – tu jest miło, choć ludzie nie pchaja się z komentarzami, za to czytają. Pozdrawiam i życzę byś się nie zniechęcał. Twoje tematy są pomysłowe inne niż sentymenty kobiece, więc wnoszą dużo nowego. Pozdrawiam:))).

  2. Bardzo swój opis! Jak lubisz pisać, co by to nie było, PISZ!!! Zawsze się znajdzie ktoś kogo zachwycisz, albo poczuje jakbyś pisał o Nim, o Niej. Pozdrawiam 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s